ВІТРУМ ЮНІОР №60

Код:
000002790

Рейтинг:

В обране

Ціна:

0.00
грн.
Немає в наявністі
Оплата:
  • Готівкою
  • Visa
  • MasterCard

Інструкція ВІТРУМ ЮНІОР №60

IНСТРУКЦIЯ

для медичного застосування препарату

 

ВIТРУМ (R) ЮНIОР

(VITRUM(R) JUNIOR)

Загальна характеристика:

основнi фiзико-хiмiчнi властивостi: круглi, плоскi таблетки зі скошеними краями, бежево-оранжевого кольору з різнобарвними вкрапленнями та з рискою наодному боці таблетки;

склад:1 таблетка містить вітаміну А 1,72 мг (5000 МО); вітаміну С 300 мг; вітаміну D310 мкг (400 МО); вітаміну Е 30 мг (30МО); вітаміну В11,5 мг; вітаміну В21,7 мг; нікотинаміду 20 мг; вітаміну В62 мг; фолієвої кислоти 400 мкг; вітаміну В126 мкг; біотину 45 мкг; пантотенової кислоти 10 мг, вітаміну К110мкг; кальцію 160 мг; заліза 18 мг; фосфору 50 мг; йоду 150 мкг; магнію 40 мг; цинку 15 мг; міді 2 мг; марганцю 1 мг; хрому 20 мкг; молібдену 20 мкг;

допомiжнi речовини: сорбiтол, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, магнію стеарат, кремнію діоксид, кислота лимонна, цукор, аспартам, ароматизатори апельсиновий, ананасовий, барвник жовтий.

Форма випуску.Таблеткижувальні.

Фармакотерапевтична група.Полівітаміни з мікроелементами. Код АТС А 11АА 04.

Фармакологічнi властивостi.

Фармакодинаміка. Вітрум(R)Юніор - сучасний високоефективний збалансований комплекс найважливіших вітамінів і мінералів для дітей ідорослих.

Вітамін А відіграє важливу роль у розвитку мозку, серця, органів зору іслуху та легенів. Його достатнє надходження важливо для підтримання імунітету (фагоцитарної активності макрофагів, продукції цитокінів, інтерлейкіну, Т- іВ-лімфоцитів, специфічних імуноглобулінів). Доповнення харчування вітаміном Азначно знижує смертність у дитячому віці, захворюваність на респіраторні та інфекційні хвороби (зокрема кір).

Для правильного формування кісткової тканини, профілактики рахіту препарат містить вітамін D3, кальцій, мідь і цинк. Вітамін D3забезпечує засвоєння кальцію в шлунково-кишковому тракті та його зв’язування у кістковій тканині. Кальцій становить структурну основу скелета. Іони кальцію у поза- та внутрішньоклітинній рідині необхідні для функціонування нервових, м’язових таінших клітин. Мідь разом із цинком забезпечує формування поперечних “місткових”зв’язків колагену та еластину в структурі кісток і судинної стінки.

Вітаміни групи В у комплексній взаємодії забезпечують вуглеводно-енергетичний обмін і синтез амін окислот, нуклеотидів, жирних кислот. Вони сприяють нормальному функціонуванню серця, нервових і м’язових клітин, стимулюють гемопоез.

Вітамін Е в першу чергу запобігає перекисно му окисленню ліпідів. Він потрібен для біосинтезу гему та білків, процесів тканинного дихання, впливає натонус і проникність судин. Достатнє споживання вітаміну Е під час росту ірозвитку організму зменшує ризик серцево-судинних, неврологічних та інших хронічних захворювань у майбутньому. Вітамін Е забезпечує проліферацію та диференціацію клітин, зокрема гладком’язових, тромбоцитів і моноцитів.

Аскорбінова кислота разом із вітаміном Е і селеном є активним антиоксидантом. Вітамін С бере участь у біосинтезі елементів сполучної тканини, кісткового матриксу. При нестачі вітаміну С порушується синтез гормональних компонентів нервової системи, а саме допаміну, норадреналіну та нейропептидів, робота глютаматергічних і допамінергічних рецепторів, синтез гліальних клітин імієліну. Аскорбінова кислота забезпечує абсорбцію, транспорт і зберігання заліза. Залізо, в свою чергу, забезпечує транспорт кисню до зростаючих тканин, синтез гемоглобіну та міоглобіну і, відповідно, – профілактику анемії і розвитокм’язів.

Мікроелементи беруть участь у роботі життєво важливих ферментів. Підчас інтенсивного росту виділення соматотропного гормону може знижувати толерантність дитячого організму до глюкози, через що у цей період вкрай необхідним є забезпечення достатньої кількості хрому. Йод важливий для функціонування щитовидної залози. Магній дефіцитні стани характеризуються порушенням імунітету і симптомами, подібними до алергії. Іони кальцію та магнію безпосередньо взаємодіють у процесах скорочення м’язів, судинного тонусу іроботи серця. Дефіцит цинку у дітей виявляється дерматитами і поганим загоюванням ран, уповільненням росту, порушенням імунітету, олігоспермією тагіпогонадизмом. Селен у складі глутатіонпер оксидази є каталізатором антиоксидантної дії.

Фармакокінетика препарату не досліджувалась.

Показання для застосування.

Лікування та профілактика гіпо- та авітамінозі в, дефіциту мінеральних речовин у дітей шкільного віку, підлітків і дорослих;

корекція станів, пов’язаних з підвищеною потребою у вітамінах (період інтенсивного росту, одужання після перенесених захворювань, підвищені фізичніта нервово-психічні навантаження);

знижена опірність до інфекційних і застудних захворювань;

період реконвалесценції;

неповноцінне та незбалансоване харчування, порушення травлення і засвоєння вітамінів (втрата апетиту, нудота, діарея тощо);

підтримуюча терапія при хронічних захворюваннях, у після операційний період, після інтенсивної терапії антибіотиками і хіміотерапевтичними препаратами.

Спосіб застосування та дози.Призначають дітям від 6 до 11 років по½ таблетки; дітям від 12 років і дорослим - по 1 таблетці раз на добу, під час або після їди. Тривалість прийому визначається індивідуально, виходячиз віку, стану здоров’я та інших індивідуальних особливостей дитини. Таблетки рекомендується приймати в той самий час доби і розжовувати.

Побічна дія.При вживанні у рекомендованих дозах побічних ефектівне зареєстровано, але не можна виключити алергічні реакції як наслідок гіпер чутливості до компонентів препарату.

 

Протипоказання. Препарат протипоказаний у разi алергiiна будь-який його компонент.

Передозування.При випадковому гострому передозуванні можливі більу животі, нудота, блювання, алергічні висипання на шкірі, головний біль. Перша допомога: спровокувати блювання, промити шлунок. Подальше лікування -симптоматичне.

Всi випадки передозування вимагають лiкарського нагляду.

Вітрум(R)Юніор не є спеціалізованим комплексом, призначеним для застосування під час вагітності та лактації.

Взаємодiя з iншими лiкарськими засобами.Через наявність у препараті заліза при одночасному прийомі затримується всмоктування в травному каналі тетрациклiнiв іфторхiнолонiв. Вiтамін С пiдсилює дiю та побiчнi явища сульфанiламiдiв. Антациднi препарати, що мiстять алюмiнiй, магнiй, кальцiй, а такожхолестирамін, зменшують всмоктування залiза.

Одночасний прийом препарату з будь-якими лікарськими засобами може спричинювати порушення засвоєння вітамінів або лікарських препаратів і непередбачувану взаємодію.

 

Карта аптек ВІТРУМ ЮНІОР №60

Написати відгук ВІТРУМ ЮНІОР №60

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Акції та знижки