Урологічні прокладкі


Нетримання сечі - часто виявляється урологічна проблема, від якої страждають люди будь-якого віку. Молоді жінки - під час вагітності і після пологів, літні - з-за клімаксу, неврологічних патологій, цукрового діабету. Мимовільне виділення сечі може стати наслідком операції на органах малого тазу або вроджених аномалій розвитку структур тазового дна.

Урологічні прокладки

Нетримання сечі негативно впливає на психоемоційний стан людини. Такі люди уникають виходити з дому, відчувають себе пригнічено, стають замкнутими. Так як на цю недугу страждає більше 30% дорослих і літніх чоловіків і жінок, постало питання, як усунути дискомфорт. На допомогу прийшли урологічні прокладки.

Такі вироби на перший погляд схожі на гігієнічні, але мають ряд структурних відмінностей. Урологічні прокладки відрізняються по:

 • товщині і розміром;
 • обсягом і швидкості вбирає рідини;
 • матеріалу;
 • інтервалу часу застосування без заміни.

Щоб уникнути протікання, отримати максимальний комфорт, жінкам і чоловікам необхідно правильно вибирати прокладки від нетримання.

Характеристики вироби

За товщиною прокладки від нетримання навіть тонше, ніж звичайні - для критичних днів або щоденні. Це обумовлено спеціальними матеріалами, які при незначній товщині можуть увібрати і утримати великий обсяг рідини. Він зазначений на упаковці та характеризує стадію патології:

 • 1-я - крапельне виділення сечі - <50 мл;
 • 2-я - легка - 50-100 мл;
 • 3-тя - середня - 100-200 мл;
 • 4-я - важка - 200-500 мл.

Крім того, відмінністю урологічних прокладок є їх здатність нейтралізувати неприємні запахи. Наповнювач не тільки перетворює сечу в гель, попереджаючи протікання. Він «пов'язує» запахи. Різні і розміри прокладок. На відміну від жіночих гігієнічних засобів, ними користуються і чоловіки. Тому форма ідеально пристосована для чоловічого або жіночого тіла.

Верхній шар урологічних прокладок виконаний з дихаючого, гіпоалергенного матеріалу. Він попереджає виникнення попрілостей і відчуття дискомфорту при будь-якій стадії нетримання.

Де купити?

Купити урологічні прокладки в Україні можна в аптеках. У вільному продажу їх можна придбати в мережі аптек «Лекфарм» в Києві або замовити через інтернет. У каталозі інтернет-аптеки урологічні прокладки представлені в широкому асортименті. Тут можна купити товар за доступними цінами від кращих світових виробників:

 • Seni Lady;
 • TENA;
 • Seni Man.

Менеджери допоможуть правильно підібрати урологічні прокладки. Вони 24 години знаходяться на зв'язку з покупцем. Замовлення протягом 1-2 днів приходить до найближчого відділення «Нова Пошта». По Києву можлива доставка кур'єром.

Ціна товарів в каталозі аптеки набагато нижче, ніж у роздрібній мережі, що важливо при тривалому, щоденному використанні прокладок. Вартість товару може бути ще нижче завдяки постійно діючим в інтернет-аптеці «Лекфарм» знижкам і акцій.