Тепловологі інгалятори


Тепловологої інгалятор (паровий) являє собою прилад, призначений для проведення інгаляцій при захворюваннях органів дихальних шляхів. Забезпечує доставку підігрітих рідких лікарських засобів в осередок ураження. Добре підходить для використання трав'яних відварів і настоїв. Купити тепловологої інгалятор в Києві недорого можна в інтернет-магазині або аптеці.

Опис і переваги

Тепловологий інгалятор, крім лікування патологій нижніх і верхніх відділів респіраторного тракту, може використовуватися для ароматерапії.

Пристрій складається з контейнера, куди заливаються ліки, маски для вдихання пари і додаткових ємностей, які використовуються з метою додавання допоміжних компонентів (трав, ефірних олій). Виробники також випускають сольові тепловологі інгалятори, які передбачають вплив на дихальні шляхи підігрітими кристалами солі.

Прилад дуже простий і зручний в експлуатації. Маска забезпечує щільне прилягання до обличчя. Різні режими настройки дають можливість регулювати подачу ліків, температурні показники, тривалість процедури. Тепловологої інгалятор надає яскраво-виражений знеболюючий і протизапальний ефекти, загальне фізіотерапевтичне вплив на організм пацієнта.

До недоліків даного приладу можна віднести обмежений вибір препаратів для інгаляції (фіторозчину, олії), що обумовлено руйнуванням більшості медикаментів при нагріванні. Крім того, великі парові частки здатні проникнути виключно в область верхніх дихальних шляхів.

Протипоказано використовувати тепловологий інгалятор при підвищених показниках температури тіла, туберкульозі, схильності до кровотеч, патологій серцево-судинної системи.

Правила проведення процедури

Спочатку тепловологий інгалятор необхідно підготувати до експлуатації, промивши його деталі в теплій воді з содою і ретельно просушити. Ліки підігріти до температури +70-80 ° С. При використанні олій, трав, інших компонентів їх необхідно додавати в гарячу воду в дозуванні 4 ст. л. на 20 мл рідини.

Згідно з інструкцією, корпус приладу слід встановити на рівну поверхню і залити в нього лікарський розчин (від 200 до 300 мл). Далі необхідно закрити і зафіксувати кришку, встановити маску в її отвір.

Через кілька хвилин маску прикласти до обличчя і приступити до терапевтичної процедурі. Робити перший вдих потрібно обережно, щоб уникнути випадкового опіку. Дихання повинне бути глибоким, спокійним і розміреним. Оптимальна тривалість процедури становить 10-15 хвилин.

Рекомендації по вибору

В аптеках представлені різні моделі тепловологих інгаляторів. Вибираючи прилад, слід звернути увагу на наступні чинники:

  • показники потужності;
  • наявність масок різного розміру;
  • додаткові опції (регулятор подачі ліків, контроль над температурою);
  • відгуки інших користувачів;
  • якість матеріалу;
  • фірма виробник.

Для малюків прекрасним вибором стане яскравий, оригінальний прилад, що нагадує іграшку, що імітує форму якоїсь тварини. Необхідно враховувати і скільки коштує тепловологої інгалятор. Наприклад, вартість одного з найпопулярніших приладів «Гемопласт» становить в середньому 41-86 грн.

Купити тепловологий інгалятор за найвигіднішою, демократичною ціною в Україні завжди можна, оформивши відповідне електронне замовлення на сайті аптеки «Лекфарм». Оптимальне поєднання вартості та якості товару, швидка доставка, а також високий рівень сервісу приємно здивують і порадують.