Товари виробництва СмитКляйн Бичем СА

0.00 грн

Склад лікарського засобу діюча речовина: 1 г крему містить 50 мг ацикловіру; допоміжні речовини: п..

0.00 грн

Склад діючі речовини: парацетамол, фенілефрину гідрохлорид, кислота аскорбінова; 1 пакет містить п..

0.00 грн

Склад лікарського засобу діючі речовини: 1 пакетик містить парацетамолу 1000 мг, фенілефрину гідрох..

0.00 грн

Склад лікарського засобу діючі речовини: 1 пакетик містить парацетамолу 1000 мг, фенілефрину гідрох..

0.00 грн

Склад діючі речовини: 1 пакетик містить 750 мг парацетамолу, 10 мг фенілефрину гідрохлориду та  60..

0.00 грн

Склад діюча речовина: карведилол; 1 таблетка містить карведилолу 12,5 або 25 мг; допоміжні речови..

0.00 грн

ІнструкціяпоказанняФіксуючий крем для зубних протезів. ПротипоказанняПідвищена чутливість до складо..

0.00 грн

ІнструкціяпоказанняФіксуючий крем для зубних протезів. ПротипоказанняПідвищена чутливість до складо..