Товари виробництва Проктер (ЛС)



Порівняння товарів (0)


ВІКС АКТИВ Симптомакс пор. лимон №10

ВІКС АКТИВ Симптомакс пор. лимон №10

Склад діючі речовини: парацетамол, фенілефрину гідрохлорид; 1 саше містить парацетамолу 1000 мг, ф..

0.00 грн

ВІКС АКТИВ Симптомакс пор. плюс №10

ВІКС АКТИВ Симптомакс пор. плюс №10

Склад діючі речовини: парацетамол, гвайфенезин, фенілефрину гідрохлорид; 1 саше містить парацетамо..

0.00 грн

ВІКС АКТИВ Симптомакс пор. плюс №5

ВІКС АКТИВ Симптомакс пор. плюс №5

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату ВІКС АКТИВ СИМПТОМАКС Склад лікарського засобу: дію..

0.00 грн

ВІК МЕДИНАЙТ сироп 90 мл
ВІКС АКТИВ Симптомакс пор. лимон №5

ВІКС АКТИВ Симптомакс пор. лимон №5

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату ВІКС АКТИВ СИМПТОМАКС Склад лікарського засобу: дію..

0.00 грн

Показано с 1 - 10 из 10 результатів