Презервативи - це надійний засіб контрацепції, що дозволяє уникнути небажаної вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом. Пачка презервативів повинна бути у кожної людини, що має інтимні стосунки і піклується про своє здоров'я. Купити презервативи в Києві і Україні за низькою ціною завжди можна в нашій інтернет-аптеці «Лекфарм».

Різновиди презервативів і їх особливості

В аптеках і інтернет-магазинах представлений до продажу широкий вибір презервативів, що мають різні характеристики:

 1. Супертонкі - призначені для користувачів з низькими показниками чутливості.
 2. Суперміцні - характеризуються наявністю товстих стінок і спеціальної змазки.
 3. Текстуровані - з реберцями, вусиками, пухирцями, кільцями, що дозволяють отримати партнерці яскравіші відчуття під час статевого акту.
 4. Контурні - максимально щільно прилягають до пеніса, забезпечуючи підвищений рівень захисту.
 5. Гладкі - стандартні, найбільш широко поширені моделі.
 6. З вібруючими наконечниками - доставляють максимальне задоволення обом партнерам.
 7. З анестетиками - уповільнюють процес сім'явипорскування і сприяють збільшенню тривалості сексуального контакту.
 8. З різними смаками - призначені для різноманітності і отримання додаткових приємних відчуттів при оральному сексі.

Любителі експериментів, які бажають урізноманітнити своє інтимне життя, можуть знайти в аптеках і інтернет-магазинах презервативи зі спеціальною стрічкою, призначеної для швидкого надягання, що світяться в темряві, ароматизовані. Таким чином, кожен покупець може знайти найбільш підходящу для себе за видом і ціною пачку презервативів.

Про переваги

До переваг презервативів перед іншими відомими засобами контрацепції відносять:

 • високі показники надійності і ефективності;
 • відсутність протипоказань і побічних дій (при виборі якісного виробу);
 • доступна, демократична цінова політика;
 • можливість придбання без лікарського рецепту.

Важливо і те, що використовувати презервативи можна в екстреному порядку, на відміну від гормональних оральних контрацептивів, що діють виключно при регулярному застосуванні.

Рекомендації по вибору

При пошуку та купівлі презервативів рекомендується враховувати:

 • товщину виробу;
 • матеріал виготовлення (поліуретан медичний, латекс);
 • розміри;
 • наявність спеціальної змазки;
 • кількість штук в упаковці;
 • термін придатності;
 • стан упаковки - вона повинна бути щільно запечатана і не мати будь-яких ознак пошкоджень.

Перед покупкою представникам сильної статі рекомендується визначитися з оптимальним розміром, вимірявши обсяги і довжину пеніса під час ерекції. Фахівці радять віддавати перевагу засобам контрацепції середнього розміру, оскільки занадто маленькі можуть порватися, а надто великі - сповзти безпосередньо під час статевого акту.

На сьогоднішній день найкращим способом захисту від небажаної вагітності вважаються контрацептиви зі сперміцидним лубрикантом, що містять в своєму складі особливу, специфічну речовину, що сприяє зменшенню ступеня активності сперматозоїдів.

Варто звертати увагу і на фірму, що випускає товар. Найкращу репутацію і численні позитивні відгуки з боку користувачів заслужили презервативи «Сontex» і «Durex».

Необхідно переконатися в тому, що пропонований виріб пройшов усі необхідні дослідження і тести на якість, щоб гарантовано отримати надійний захист і уникнути появи можливих реакцій алергічного характеру як у самого чоловіка, так і у його партнерки.

Покупці звертають увагу і на те, скільки коштує виріб. Фахівці рекомендують не економити, а купувати хороші, якісні засоби. Отримати додаткову інформацію при виборі виробу можна безпосередньо у консультанта в аптеці.

Як правильно користуватися?

Неправильне використання даного засобу контрацепції може звести показники його ефективності в плані захисту від венеричних захворювань і попередження небажаної вагітності до нульових показників. До упаковки додається інструкція, яка містить інформацію про те, як користуватися виробом, з якою потрібно обов'язково ознайомитися.

Фахівці рекомендують користуватися презервативом на статевий член, що знаходиться в ерегованому стані. Категорично заборонено заздалегідь розпаковувати вироби, діставати їх із захисної упаковки. Кінчик необхідно затиснути між двома пальцями (з метою випуску скупченого в ньому повітря), поступово розгорнути до основи пеніса і обережно надіти його. Дуже важливо виконувати перераховані вище маніпуляції плавно і акуратно, щоб випадково не порвати, не пошкодити виріб.

Дешево купити презервативи в Києві і будь-якому куточку України можна оформивши замовлення з доставкою в нашій інтернет-аптеці «Лекфарм». В наявності широкий вибір виробів від кращих виробників.