Парові інгалятори

Нема в наявності

Інгалятор кисневий портативний рекреаційний Актівокс ACTIVOX AR-001 Склад і форма випуску: A..


Паровий інгалятор - медичний прилад, призначений для введення лікарських засобів в дихальні шляхи. Великою популярністю користується також паровий інгалятор - сауна, який можна використовувати не тільки для інгаляцій, а й з метою проведення косметологічних процедур, чищення обличчя. Купити пристрій в Україні можна як в аптеці, так і в спеціалізованих інтернет-магазинах з адресною або поштовою доставкою.

Опис і принцип дії

Паровий інгалятор, на відміну від компресорного, продукує виключно гарячий водяний пар. Пристрій складається з ємності для лікарського розчину і спеціального клапана. Апарат виготовляється з щільного, високоякісного пластику, що дозволяє воді поступово остигати, що не розплавляючи стінки приладу. На фармакологічному ринку сьогодні випускаються також моделі з регулятором температурного режиму, що надають можливість розширити вибір препаратів, необхідних для проведення процедури.

Принцип дії парового інгалятора полягає в тому, що пацієнт вдихає пар з лікарськими засобами, а його видих супроводжується розширенням кровоносних судин в органах верхніх дихальних шляхів. В результаті активізуються обмінні процеси слизових оболонок, посилюється кровотік. Фахівці рекомендують використовувати подібні прилади для лікування:

  • ГРВІ;
  • ГРЗ;
  • простудних захворювань;
  • запальних процесів в області носоглотки;
  • отоларінгологічних захворювань, що протікають в хронічній формі.

Паровий інгалятор коштує недорого і відмінно підходить для проведення медичних і косметологічних маніпуляцій, ароматерапії.

Переваги і недоліки

Паровий інгалятор характеризується наступними перевагами:

  • проста експлуатація;
  • вигідна вартість;
  • можливість використовувати різні медикаментозні склади, лікарські трави.

До недоліків апарату можна віднести широкий спектр протипоказань і руйнування ряду речовин під впливом високих температурних режимів. Пристрій непридатний для терапії бронхолегеневих захворювань.

Рекомендації по вибору

Вибираючи відповідну модель в аптеці, необхідно звертати увагу на її комплектацію. Універсальний прилад, призначений для всієї родини, передбачає наявність різних насадок для дитини і дорослих користувачів.

Враховувати треба і додаткові опції. Гарний паровий інгалятор повинен бути оснащений регулятором температурного режиму, кнопкою дозованої подачі пари. Всі перераховані характеристики впливають на те, скільки коштує даний пристрій. Але ціна цілком доступна і прийнятна для кожного покупця.

Як користуватися?

Паровий інгалятор передбачає використання рідин з додаванням ефірних масел, цілющих трав. Більшість медикаментозних препаратів для експлуатації не підходить, оскільки їх дія нейтралізується під впливом високої температури.

Розчин необхідно залити в ємність, підігріти і вдихати через спеціальну трубку. Рекомендується робити повільні вдихи, щоб уникнути опіку слизової. Оптимальна тривалість процедури становить близько 5-7 хвилин.

Паровий інгалятор підходить також для чищення обличчя. Така ванна дозволяє зволожити шкіру, очистити пори, зняти запалення. Тривалість процедури - 10-15 хвилин, від 1 до 3 разів на протязі тижня.

Купити паровий інгалятор за  найдемократичнішою ціною в Києві і будь-якому куточку України завжди можна, оформивши замовлення в інтернет-аптеці «Лекфарм». Висока якість товару, широкий асортимент приємно здивують кожного покупця.