Опорно-руховий апарат

від 52.80 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 капсула містить ібупрофену 200 мг або 400 мг; допоміжні речовин..

від 99.20 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 капсула містить ібупрофену 200 мг або 400 мг; допоміжні речовин..

від 67.50 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 капсула містить ібупрофену 200 мг або 400 мг; допом..

від 82.00 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 таблетка містить ібупрофену 400 мг; допоміжні речовини: яд..

від 94.00 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 таблетка містить ібупрофену 400 мг; допоміжні речовини: яд..

від 75.80 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 таблетка містить ібупрофену 400 мг; допоміжні речовини: ядро: л..

від 131.60 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 таблетка містить ібупрофену 400 мг; допоміжні речовини: яд..

від 48.60 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 таблетка містить ібупрофену 200 мг; допоміжні речовини: ц..

від 25.50 грн

Інструкція Склад діюча речовина: ібупрофен; 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить ібупрофену 200 м..