Товари виробництва Новахим Индастриз



Порівняння товарів (0)


ЄВРОФАСТ капс. 200мг №10

ЄВРОФАСТ капс. 200мг №10

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 капсула містить ібупрофену 200 мг або 400 мг; допоміжні речовин..

0.00 грн

ЄВРОФАСТ капс. 400мг №10

ЄВРОФАСТ капс. 400мг №10

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 капсула містить ібупрофену 200 мг або 400 мг; допоміжні ..

0.00 грн

ЕВРОФАСТ гель 50мл
НОВАГРА табл. 100мг №1
НОВАГРА табл. 100мг №2
НОВАГРА табл. 100мг №4

НОВАГРА табл. 100мг №4

Склад діюча речовина: силденафіл; 1 таблетка містить силденафілу цитрат, еквівалентно силденафілу ..

0.00 грн

НОВАГРА табл. 50мг №1
НОВАГРА табл. 50мг №2
НОВАГРА табл. 50мг №4
НОВАГРА табл. 100мг №1 1+1
НОВАГРА табл. 100мг №2 1+1
НОВАГРА табл. 100мг №4 1+1
НОВАГРА табл. 50мг №1 1+1
НОВАГРА табл. 50мг №2 1+1
НОВАГРА табл. 50мг №4 1+1
Показано с 1 - 15 из 15 результатів