Ланцет - це гостра голка, якою проколюють шкіру, щоб отримати необхідну для аналізу кількість капілярної крові. Входить в комплект глюкометра. Додаткові упаковки з ланцетами можна купити в аптеках України або інтернет-магазині «Лекфарм».

Різновиди інструментів

Медична промисловість випускає 2 види ланцетів для глюкометра:

  • автоматичний - для певної моделі глюкометра;
  • універсальний - підходить для всіх видів пристроїв.

Голка для взяття крові виконана з медичної нержавіючої сталі і має тригранний кінчик, що робить процедуру проколювання практично невідчутним. Підстава має певну форму для установки в прокаливатель. Ланцети розрізняються по товщині голки. Найтонша має діаметр 0,25-0,3 мм, що робить прокол невідчутним навіть для маленьких дітей.

Лазерна заточка, особливий спосіб стерилізації, можливість настройки глибини проколу роблять інструмент безпечним, простим у використанні. Силіконовий ковпачок захищає від пошкоджень і дозволяє утилізувати його без ризику для оточуючих. Стерильний, одноразовий ланцет не вимагає додаткової дезінфекції та готовий до застосування після відкриття упаковки. У комплект може входити різну кількість голок - від 25 до 200 штук.

Можливість настройки глибини проколу (до 11 позицій) дозволяє використовувати хірургічний інструмент для забору крові з пальця з різною товщиною шкіри і альтернативних місць. Автоматичні ланцети активуються натисканням на ковпачок. Вони можуть бути зібрані в обойму барабана (по 6 шт.) Або завантажувати в ланцетний пристрій - ручку для проколу епідермісу.

Переваги

Все ланцети, незалежно від моделі:

  • виконані з міцної сталі, що виключає ризик пошкодження вироби;
  • мають гладку поверхню і надточну заточку жала, що знижують больові відчуття і забезпечують швидке загоєння ранки;
  • стерильні і готові до застосування після розтину ковпачка або установки в ланцетний пристрій;
  • проходять спеціальний контроль, безпечні для хворих будь-якого віку.

Всі моделі мають інструкцію, в якій детально написано, як застосовувати голки, утилізувати їх.

Загальні правила застосування

Перед використанням інструменту необхідно помити руки з милом і висушити шкіру. Місця проколу можна додатково обробити дезінфікуючим розчином. При використанні автоматичного ланцета необхідно піднести його до поверхні пальця і ​​натиснути на ковпачок. Автоматичний інструмент - одноразовий. Повторно використовувати його неможливо. Після виконання проколу голка ховається в ковпачок, і дістати її знову можна.

Якщо ланцет призначений для ручки-прокаливателя, то його встановлюють в пристрій відповідно до інструкції. Використані голки разом з ковпачком утилізують. Інструменти для певних марок глюкометрів краще купувати разом з тест-смужками тієї ж фірми.

Де придбати?

В інтернет-магазині «Лекфарм» можна купити ланцети для глюкометрів від провідних світових брендів. Всі товари в каталозі мають сертифікат якості європейського зразка, поставляються від офіційного постачальника і повністю оригінальні. Ціна на товар дешевше, ніж в аптеках Києва. Заощадити до 12% вартості товару дозволяють регулярно проводяться акції, система бонусів, програми лояльності.

Можлива доставка кур'єром, самовивіз з найближчої аптеки чи пересилання поштою в будь-який куточок України. Висока якість товару підтверджують відгуки реальних покупців, розміщені на сайті у відповідному розділі. Консультанти, які працюють в онлайн-режимі без перерв, дадуть відповідь на всі питання покупців.