від 82.00 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 таблетка містить ібупрофену 400 мг; допоміжні речовини: яд..

від 93.80 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 таблетка містить ібупрофену 400 мг; допоміжні речовини: яд..

від 67.30 грн

Склад лікарського засобу діюча речовина: ібупрофен; 5 мл суспензії містять 100 мг ібупрофену; допомі..

від 63.30 грн

Склад лікарського засобу діюча речовина: ібупрофен; 5 мл суспензії містять 100 мг ібупрофену; допомі..

від 35.60 грн

Склад діюча речовина: ібупрофен; 5 мл препарату містять ібупрофену (у перерахуванні на 100 % суху ..

від 89.60 грн

Склад діюча речовина: парацетамол; 1 мл розчину орального містить 30 мг парацетамолу; допоміжні ..

від 81.40 грн

Склад діюча речовина: ібупрофен; 5 мл суспензії містять ібупрофену 100 мг; допоміжні речовини..

від 138.70 грн

Склад діюча речовина: ібупрофен; 5 мл суспензії містять ібупрофену 100 мг; допоміжні речовини: ма..

від 109.90 грн

Склад діюча речовина: ібупрофен; 5 мл суспензії містять 200 мг ібупрофену; допоміжні речовини: ма..

від 109.80 грн

Склад діюча речовина: ібупрофен; 5 мл суспензії містять 200 мг ібупрофену; допоміжні речовини: ма..

від 51.60 грн

Склад діюча речовина: парацетамол; 5 мл суспензії містять 120 мг парацетамолу; допоміжні речовини..

від 65.70 грн

Склад діюча речовина: парацетамол; 5 мл суспензії містять 120 мг парацетамолу; допоміжні речовини..

Нема в наявності

Склад діюча речовина: paracetamol; N-(4-гідроксифеніл)ацетамід; 5 мл сиропу містять парацетамолу 1..