АРТРОФОН таб. №40

Код:
000000915

Рейтинг:

В обране

Ціна:

0.00
грн.
Наявність в аптеках
Оплата:
  • Готівкою
  • Visa
  • MasterCard

Інструкція АРТРОФОН таб. №40

Артрофон табл. №40
ІНСТРУКЦІЯ

 для медичного застосування препарату

АРТРОФОН

 (ARTHROFON)

 

 

Загальна характеристика :

основні фізико-хімічні властивості: таблетки від білого до білого з кремуватим відтінком кольору, плоско-циліндричної форми, з рискою та фаскою, гладкою однорідною поверхнею, з написом MATERIA MEDICA на одному боці, з рискою та ARTHROFON- на іншому;

склад Артрофон табл. №40: 1 таблетка містить афінно очищені антитіла до людського фактора некрозу пухлини альфа: суміші гомеопатичних розведень С 12, С 30 та С 200 – 0,003 г;

допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

 

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні.

 

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат. Код АТС М09АХ10**.

 

Фармакологічні властивості. Експериментально встановлені такі фармакологічні властивості: препарат має протизапальну та аналгезуючу дію; інгібує продукцію медіаторів запалення, покращує трофіку тканин; при комплексному застосуванні зменшує тривалість терапії та дозволяє знизити дози лікарських засобів, що використовуються для лікування захворювань суглобів.

 

Показання для застосування. Гострі та хронічні запальні та дегенеративні захворювання суглобів (ревматоїдний артрит, анкілозуючий спондилоартроз, подагричний артрит, псоріатичний артрит, остеоартроз).

 

Спосіб застосування та дози Артрофон табл. №40. Дорослим на прийом 1 таблетка. Таблетка повинна знаходитись у роті до повного розсмоктування. При загостренні хронічних запальних процесів у суглобах, залежно від вираженості симптомів, приймати 4-8 разів на добу поза прийомом їжі. При покращанні стану (звичайно на 4-5-й день лікування) достатньо приймати по 1 таблетці 3 рази на добу.

 

Побічна дія. Побічна дія не виявлена.

 

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

 

Передозування. Випадки передозування не спостерігались.

 

Особливості застосування. Дослідження ефективності препарату в періоди вагітності та лактації не проводились. Не вживати алкоголь під час лікування.

 

Взаємодія з іншими лікарським засобами. Терапевтичний ефект посилюється при одночасному застосуванні з нестероїдними протизапальними засобами.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 3 роки.

 Карта аптек АРТРОФОН таб. №40

Написати відгук АРТРОФОН таб. №40

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Акції та знижки