Електронні інгалятори

від 312.80 грн

Производитель Эбеве Фарма Г.м.б.Х. Нфг. КГ, Австрия Международное название Fluorouracil Код ..

У терапії респіраторних захворювань метод інгаляції грає велику роль. Сьогодні замість небезпечних і мало ефективних парових ванночок для інгаляції використовуються різні види небулайзерів.

Види небулайзерів:

На фармакологічному ринку випускаються декількох видів електронних інгаляторів. Залежно від механізму утворення дрібнодисперсних частинок ліки, розрізняють такі різновиди приладів:

компресорний - аерозоль утворюється в результаті роботи компресора;

ультразвукової - коливання п'єзокристал генерують ультразвук, який утворює в розчині «стоячі хвилі» і дрібні краплі аерозолю;

мембранний або електронно-сітчастий (меш) - поєднує кращі властивості компресорних і ультразвукових пристосувань.

Сітчастий прилад є найсучаснішим і хорошим з електронних інгаляторів.

переваги пристроїв

Електронні інгалятори мають масу переваг перед паровими. Вони забезпечують:

більше (77%), ніж інші види, кількість частинок з аеродинамічним діаметром (0,5-5 мкм), завдяки чому лікарський розчин проникає в самі нижні відділи дихальних шляхів;

найвищий рівень концентрації препаратів в дихальних шляхах;

високу швидкість розпилення аерозолю, що дозволяє скоротити час процедури до 6-10 хвилин;

комфортну температуру подаваного розчину.

Сітчастий електронний інгалятор працює безшумно, має компактний розмір, може використовуватися як для лікування дитини, так і дорослого хворого. Оскільки електронний інгалятор сітчастого типу не нагріває розчин, то його можна застосовувати для введення:

бронхолитиков;

антибіотиків;

муколитиков;

стероїдів;

антисептиків;

кромонов і ін.

Крім звичайних моделей, випускають апарати, що активуються диханням пацієнта.

Принцип дії

Інноваційна меш-технологія (Vibrating Mesh Technology) обумовлена ​​фільтрацією фракції аерозолю через спеціальну сітку (меш), яка вібрує під дією ультразвуку. В цьому і є головна відмінність сітчастого електронного інгалятора від інших видів - розчин зберігає терапевтичні властивості і структуру ліки. Найдрібніші частинки (3-5 мм) добре проходять крізь осередки сітки, а великі осідають в ємність.

Додатковим плюсом меш-інгалятора є можливість регулювання розміру часток і швидкості коливання сітки за допомогою ручного налаштування. Датчик розчину дозволяє відстежувати рівень залишкової рідини в ємності. Особливості пристрою сітчастого електронного інгалятора дозволяють користуватися апаратом лежачим хворим.

Де купити інгалятор?

Купити електронний інгалятор можна в магазинах медтехніки в Києві і інших містах України, а також в аптеках. Але найвигіднішою покупкою є придбання електронного інгалятора в інтернет-магазині. На сайті «Лекфарм» є великий вибір компактних і недорогих приладів для домашніх процедур. Скільки коштує електронний інгалятор, можна дізнатися в каталозі аптеки.

Перевагами покупки меш-пристрої і інших типів небулайзеров в інтернет-аптеці «Лекфарм» є:

великий асортимент найкращою медичної техніки;

оригінальність товару, підтверджена сертифікатами якості європейського зразка;

продукція коштує недорого, доступна і прийнятна для кожного покупця ціна;

швидка доставка в будь-який населений пункт країни;

онлайн-консультація по будь-якому питанню.

Низька вартість інгаляторів не означає погана якість. В інтернет-магазині «Лекфарм» діє бонусна система знижок, регулярно проходять акції, що дозволяє значно знизити вартість обраного товару.