Товари виробництва Эгис Фармасьютикалз (ОТС), Венгрия

0.00 грн

Алерзин Склад діюча речовина: левоцетиризину дигідрохлорид; 1 мл містить 5 мг левоцетиризину дигі..

0.00 грн

Алерзин Склад діюча речовина: левоцетиризину дигідрохлорид; 1 таблетка містить 5 мг левоцетириз..

0.00 грн

Алерзин Склад діюча речовина: левоцетиризину дигідрохлорид; 1 таблетка містить 5 мг левоцетириз..

0.00 грн

Склад: діюча речовина: повідон-йод; 1 вагінальний супозиторій містить 200 мг повідон-йоду (відпові..

0.00 грн

Склад: діюча речовина: повідон-йод; 1 мл розчину містить 100 мг повідон-йоду; допоміжні речовини..

0.00 грн

Склад діючі речовини: заліза сульфат, кислота аскорбінова; 1 таблетка містить: 320 мг заліза сульф..

0.00 грн

Склад діюча речовина: хлоропірамін; 1 мл містить 20 мг хлоропіраміну гідрохлориду; допоміжні речо..

0.00 грн

Склад лікарського засобу діюча речовина: хлоропірамін; 1 таблетка містить 25 мг хлоропіраміну гідр..

0.00 грн

Склад: діюча речовина: повідон-йод; 1 мл розчину містить 100 мг повідон-йоду; допоміжні речовини..