Медицинські товари на Є

від 56.60 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 капсула містить ібупрофену 200 мг або 400 мг; допоміжні речовин..

від 98.50 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 капсула містить ібупрофену 200 мг або 400 мг; допоміжні речовин..

від 91.20 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 капсула містить ібупрофену 200 мг або 400 мг; допоміжні речовин..

від 118.30 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 капсула містить ібупрофену 200 мг або 400 мг; допоміжні речовин..

від 109.90 грн

Склад діюча речовина: ibuprofen; 1 капсула містить ібупрофену 200 мг або 400 мг; допоміжні речовин..

від 64.80 грн

Склад діючі речовини: 100 г емульсії містять: олії евкаліптової (Eucalypti aetheroleum) 10 г, олії ..

від 37.20 грн

Склад лікарського засобу діюча речовина: ксилометазоліну гідрохлорид; 1 мл розчину містить ксиломе..

від 31.80 грн

Склад лікарського засобу діюча речовина: ксилометазоліну гідрохлорид; 1 мл розчину (0,1 %) містить..

від 58.70 грн

Склад діючі речовини: 100 г сиропу містять: рідкого екстракту подорожника гостролистого (Extractum..

від 50.00 грн

ІнструкціяСклад діюча речовина: хуlometazoline; 1 г спрею містить ксилометазоліну гідрохлориду у п..