БАДи для підтримки функції щитоподібної залози

від 217.90 грн

Склад 1 капсула містить: основні речовини: екстракт кореню перстачу білого сухий — 300 mg (мг); доп..


Щитовидна залоза - важливий орган ендокринної системи. Її роль в організмі полягає в продукції гормонів, які регулюють обмін речовин, впливають на ріст і формування організму. Для нормальної роботи щитовидці необхідні йод, вітаміни і мінерали. Вони беруть активну участь в синтезі і метаболізмі гормонів. При надмірному або недостатньому надходженні цих речовин починають діяти механізми адаптації, а при тривалому порушенні - розвиваються захворювання. Нутрієнти які не виробляються в організмі людини. З їжею їх надходження недостатньо, тому для нормалізації функції, лікування або профілактики патології потрібно вводити нутрієнти додатково у вигляді вітамінно-мінеральних добавок і БАД.

Які вітаміни і мінерали необхідні?

Для здоров'я і нормальної роботи щитовидної залози необхідні наступні вітаміни:

  1. A - необхідний для синтезу тиреоїдних гормонів, бере участь в засвоєнні йоду, впливає на клітинний ріст тканин щитовидки.
  2. В1 - нормалізує засвоєння йоду, попереджає розвиток гіпертиреозу, при гіпотиреозі усуває відчуття розбитості, швидкої стомлюваності.
  3. В2 - допомагає краще засвоювати залізо, попереджає виникнення анемії, характерною при гіпотиреозі.
  4. В6 - допомагає в клітинному метаболізмі, усуває невротичні стани, характерні захворювань щитовидної залози.
  5. В12 - допомагає боротися з депресією, обумовленої гіпотиреозом.
  6. Е - бере участь в синтезі тиреотропного гормонів, засвоєнні йоду і селену.
  7. D - попереджає розвиток аутоімунного тиреоїдиту та гіпотиреозу.

Основним мікроелементом, в якому потребує щитовидка, є селен. Серед різних органів щитовидна залоза займає перше місце за змістом елемента. В органі міститься кілька селеноцистеїн-містять білків, в основному в фолікулярних клітинах. Тривала недостатність мікроелемента призводить до некрозу і фіброзу тиреоцитов в умовах підвищеного споживання йоду.

Крім селену і йоду, для нормальної роботи органу необхідні такі мінерали, як мідь і цинк. Перераховані нутрієнти містять вітамінні комплекси і БАД на основі лікарських рослин.

Список лікарських рослин для щитовидної залози

Комплекси вітамінів і мінералів можуть містити не тільки синтетичні аптечні препарати, а й природні джерела - рослини. Назви цих фітопрепаратів можна побачити в каталозі інтернет-аптеки «Лекфарм». Для поліпшення функції і як допоміжний лікування захворювань щитовидної залози застосовують водорості, седативні рослини і трави, що регулюють обмін речовин.

Натуральні джерела вітамінів не викликають алергії, не завдають лікарської навантаження на організм і їх вартість набагато нижче синтетичних. Для поліпшення функції органу їх можна приймати тривалими курсами.

Де купити?

Кращі БАД для щитовидної залози можна купити в інтернет-аптеці «Лекфарм». Вони ефективні, недорогі, ліцензовані в Україні, мають сертифікати безпеки і якості міжнародного зразка. Доставка по Києву здійснюється кур'єром, по іншим містам і регіонам країни в найкоротші терміни (1-2 дні) через Нову Пошту.