Засоби від акне і вугрової висипки - купити препарати для лікування в аптеці

Вугрі - широко поширена проблема, особливо часто зустрічається серед підлітків і молодих людей. Синдром акне - це дерматологічне захворювання, яке може мати різні причини появи. Очистити обличчя від прищів і комедонов допоможуть спеціальні препарати, призначені для лікування вугрового висипання. Придбати ефективні засоби від акне можна в аптечній мережі «Лекфарм», оформивши замовлення в режимі онлайн.

Опис препаратів

На сучасному фармацевтичному ринку представлені такі різновиди препаратів для лікування вугрового висипання: 

 • креми;
 • антибактеріальні мазі;
 • гормональні засоби;
 • антибіотики;
 • ретиноїди, призначені як для перорального, так і зовнішнього застосування;
 • саліцилова кислота;
 • препарати цинку;
 • азелаїнова кислота.

Вирішивши позбавлятися від вугрового висипання, необхідно проконсультуватися з фахівцем, щоб в першу чергу з'ясувати чинники, що спровокували розвиток синдрому акне. Лікування вугрового висипання ефективне завдяки таким властивостям даної категорії лікарських засобів:

 1. Підсушувальний ефект, що усуває прищики і гнійні утворення на шкірі.
 2. Знищення патогенних бактерій, що провокують запальні процеси і утворення акне.
 3. Очищення і звуження пор на обличчі.
 4. Нормалізація функціонування сальних залоз, усування жирного блиску.
 5. Антисептичні й дезінфікуючі властивості.
 6. Відновлювання, регенерація.

Препарати для лікування акне поділяються на дві основні категорії. Перші усувають безпосередньо шкірні висипання. Застосування ж лікарських засобів другої категорії нормалізує процеси, що протікають в організмі пацієнта, усуває порушення, що провокують появу вугрового висипання.

Рекомендації щодо вибору

Вибираючи препарати від акне і висипань, важливо враховувати причини появи патології. Якщо хвороба спровокована підвищеною жирністю шкірних покровів, процесами запального, бактеріального характеру, варто віддавати перевагу медикаментам для зовнішнього застосування (гелям, мазям, розчинам). При гормональних збоях, що особливо часто зустрічається в підлітковому віці, найбільш ефективними будуть ліки для перорального застосування, стабілізуючі гормональний фон і процеси обмінного характеру.Важливо враховувати і склад засобів від вугрового висипання, пам'ятаючи про те, що спирт пересушує епідерміс, може викликати роздратування і лущення. Тому, перш ніж зробити остаточний вибір, рекомендується проконсультуватися з фахівцем, а також ознайомитися з відгуками інших пацієнтів, щоб підібрати дійсно гарний, безпечний засіб.

Особливості застосування

При використанні розчинів, мазей, гелів і інших засобів зовнішнього застосування їх слід наносити на попередньо очищені уражені ділянки шкіри 2-3 рази протягом доби. При лікуванні акне медикаментами в формі таблеток і капсул їх необхідно приймати курсом в дозуванні, зазначеної в інструкції, що додається.У деяких особливо складних і запущених випадках пацієнтам потрібно комбінована терапія, що передбачає використання як таблетованих медикаментів, так і продукції проти вугрового висипання зовнішньої дії. Визначитися зі схемою застосування і особливостями терапевтичного курсу в конкретному клінічному випадку допоможе індивідуальна консультація з лікарем - дерматологом або косметологом.Купити найкращі препарати проти акне за доступною, демократичною вартістю можна оформивши відповідне електронне замовлення в інтернет-аптеці «Лекфарм».