Про нас

Сеть Аптек 36.6 Лекфарм

Роздрібна мережа аптек 36.6 "Лекфарм" активно працює і розвивається на фармацевтичному ринку України з 2001 року. Вже не перше десятиліття компанія "Лекфарм" пропонує покупцям великий асортимент лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни та біологічно активних добавок за доступними цінами в поєднанні з відмінним обслуговуванням своїх клієнтів.

Мережа аптек 36.6 "Лекфарм"

24 аптеки в більшості районів Києва та Київської області, понад 20 тисяч найменувань медикаментів та виробів медичного призначення від кращих європейських і світових виробників, сертифікованих в Україні.

"Лекфарм" - це безперечна гарантія якості. Компанія приділяє особливу увагу якості продукції, яку пропонує своїм клієнтам, тому співпрацює виключно з офіційними постачальниками. Всі товари в наших аптеках мають сертифікати якості. Транспортування, зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення здійснюються виключно згідно норм і правил чинного діючого законодавства.


Весь персонал регулярно проходить тренінги щодо поліпшення роботи з клієнтами, а також регулярно вдосконалює професійні знання в області фармації і фармацевтичної опіки.

Знижки та соціальні програми

  • В аптеках мережі діє система знижок для клієнтів при наявності картки лояльності "Картка постійного покупця 36,6"
  • При використанні даної карти, надається знижка від 8% до 12% на ціну товара (знижка не поширюється на товари з ПДВ 20% і перелік лікарських препаратів 21 МНН, згідно Постанови КМУ № 862 від 09.11.2016 "Про державне регулювання цін на лікарські препарати").
  • Також діє "Бонусна програма" - система накопичення бонусів на бонусний рахунок в розмірі 2% від суми чека з можливістю використання їх при наступній покупці. Бонусні відсотки накопичуються з усього переліку товарів, окрім товарів, придбаних через послугу Інтернет-замовлення "Самовивіз".
  • Існує послуга "Гаманець" -це процедура зарахування здачі при здійсненні покупки в мережі аптек ТОВ "Лекфарм" на бонусний рахунок дисконтної карти, з можливістю подальшого використання при розрахункових операціях в мережі аптек.

Всі аптеки роздрібної мережі 36.6 "Лекфарм" беруть участь в соціальних програмах підтримки населення

  • державна програма "Доступні ліки" (аптеки - учасниці дивіться на сайті)
  • програма підтримки пацієнтів "РАЗОМ" (у всіх аптеках мережі);
  • перша національна Соціальна Програма "З турботою про співвітчизника";
  • проект підтримки пацієнтів "Медікард";
  • соціальна програма "Оранж Кард";
  • програма "Терапія плюс";

Щомісяця наша компанія випускає газету з актуальними знижками і новинками в аптеках мережі "Лекфарм".
Наш колектив - це команда професіоналів.
Наше завдання - максимально задовольнити потребу покупця в лікарських засобах та виробах медичного призначення.

Ми піклуємося про Вас і про Ваше здоров'я.
З повагою, колектив ТОВ "Лекфарм".